کاربران با بودجه متوسط : چیپست X470 در راه است

کاربران با بودجه متوسط : چیپست X470 در راه است تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۳/۰۲

اسلاید جدیدی از نقشه راهAMD برای پلتفرم دسکتاپ منتشر شده است که نشان از ورود یک چیپست دیگر، برای تامین بخش میان رده هایAMD ZEN دارد. تراشهB450 جایگزینB350 در نسل نخست، برای نیمه دوم سال 2018 معرفی خواهد شد. این محصول در کنار پردازنده های نظیرRyzen 5 2500X، در زمان گفته شده راهی بازار می گردد. تمامیCPU وAPU هایRyzen 2000 با کد رمزPinnacle Ridge، توسط دومین تراشه میان رده این شرکت پشتیبانی می گردد.

چیپست B450از نظر پوشش امکانات یک مادربرد، بسیار نزدیک به B350است؛ با این وجود یک قابلیت اساسی در آن به چشم می خورد که چیزی امکان اورکلاک و پشتیبانی از فناوری ارتقائ فرکانس(XFR 2.0)نیست. AMDکه نسل دوم را با مادربردهای پرچمدار X470آغاز کرده است، این امید را به طرفداران خود می دهد که به زودی با گونه های میان رده، از فشار مالی بر روی آنها خواهد کاست.

تراشه B450دارای توان حرارتی 2 وات است. این تراشه از مدار مسیر یابی حافظه و تغذیه VRMمشابه با X470استفاده می کند. پشتیبانی از آرایش NVMe RAIDکه نسل نخست باعث حواشی شده بود، اینک توسط B450قابل اجرا خواهد بود. با توجه به قدرت خرید کاربران در این روزها، پلتفرم های میان رده از طرفداران بسیاری برخوردار هستند. (تصویر تیتر تزئینی است).

منبع برگرفته از سخت افزار مگ
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389