خاطره ای دوستانه از لذت تماشای فوتبال جام جهانی در خانه

خاطره ای دوستانه از لذت تماشای فوتبال جام جهانی در خانه تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۳/۰۸

      BenQبه عنوان برترین تولید کننده ویدئو پروژکتورهای سینمائی با فن آوری DLPدر جهان، اخیراً مدل TK800را با هدف جلب مشتریان در بازار سینمای خانگی و به مناسبت رویداد مهم جام جهانی فوتبال وارد بازار نموده است. بنکیو با تمرکز بر ویدئو پروژکتورهای سینمائی خود، در چند سال گذشته به برند اول جهان در حوزه تجهیزات تصویری نمایشی تبدیل شده است. ابداع فن آوری های انحصاری جهت ارتقاء کیفیت تصاویر حاصل سرمایه گذاری این کمپانی در بخش تحقیق و توسعه خود می باشد.

پیش از این، استفاده از ویدئو پروژکتور در منزل برای داشتن لحظات هیجان انگیز در کنار دوستان و خانواده با تماشای تصاویر Full HDوجود داشته است. ولی TK800با کیفیت 4K UHDکه در آن تعداد پیکسل ها چهار برابرFull HD  است (یعنی 8.3 میلیون پیکسل)، خاطره لذت تماشای فیلم و مسابقه فوتبال را چند برابر می کند. این مدل اختصاصاً دارای حالت (Mode) فوتبال هم می باشد که با استفاده از
فن آوری CinematicColorتصاویری یکپارچه با دقت رنگ حیرت انگیز ارائه می دهد.

فن آوری دیگری کهTK800 برای پخش صدا با استفاده از اسپیکر 5 واتی خود دارد،
 CinemaMaster Audio+2می باشد که به تفکیک صدا و شنیدن جزئیات آن کمک شایان توجهی
می نماید. عمر لامپ طولانی، طراحی زیبا، وزن کم، استفاده از لنزهای با قدرت زوم بالا و قیمت بسیار مناسب آن، از دیگر مشخصات  این ویدئو پروژکتور است که استفاده از آن در سالن پذیرائی منزل شما را تسهیل می کند. 

TK800نه تنها لذت داشتن سینما در خانه را برای شما فراهم مینماید، بلکه باعث می گردد تماشای مسابقات فوتبال جام جهانی، فیلم و بازیهای کامپیوتری با کیفیت حیرت انگیز 4Kو اندازه تصویر تا 200 اینچ در کنار خانواده و دوستان، تجربه جدیدی از هیجان را برای شما به ارمغان آورد.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389