کامپیوتکس: معرفی مانیتور Optix MPG 27CQ ، برنده جایزه بهترین طراحی

کامپیوتکس: معرفی مانیتور Optix MPG 27CQ ، برنده جایزه بهترین طراحی تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۳/۲۰

مانیتور  OPTIX MPG27CQ که اخیراً به مجموعه مانیتورهای سریOPTIX شرکتMSI اضافه شده بود و چندی پیش برنده نشان افتخار نمایشگاهCES 2018 شده بود؛ جایزه بهترین طراحی نمایشگاه کامپیوتکس را نیز نصیب خود کرد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا نگاهی بر تصاویر اختصاصی شهر سخت افزار و مشخصات این مانیتور داشته باشیم.

مانیتور  OPTIX MPG27CQ در بخش طراحی حرفی را برای گفتن باقی‌ نمی‌گذارد. ظاهری فو‌ق‌العاده به همراه قابلیت‌های جذاب متعدد؛ این مانیتور 27 اینچی دارای پنلVA با رزولوشنWQHD (2560 x 1440) است. حداکثر روشنایی 400 نیتی، نسبت کنتراست 3000:1، نرخ بروزرسانی 144 هرتزی و پوشش کامل طیف رنگsRGB به همراه پوشش 115 درصدی طیفNTSC جزو ویژگی‌های این مانیتور پر افتخارMSI هستند.

فناوری GameSenseشرکت Steel Seriesسال تا پایان سال 2018 به صورت انحصاری تنها بر روی مانیتورهای MSIاستفاده خواهد شد. نورپردازی RGBدر بخش پایینی این مانیتور سبب شده تا بتوان با استفاده از موتور گیمینگ Steel Series، از وضعیت  مواردی نظیر زمان بازی، کول‌داون‌ها، میزان مهمات در بازی‌های سبک شوتر و یا حتی نوتیفیکیشن‌های دیسکورد  را به روشی جدید تحت نظر گرفت.

منبع برگرفته از سایت سخت افزار مگ
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389