مناسب ترین گیمینگ دسکتاپ را انتخاب کنید! مقایسه INFINITE با INFINITE A

مناسب ترین گیمینگ دسکتاپ را انتخاب کنید! مقایسه INFINITE با INFINITE A تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۴/۰۳

اخیرا MSIیک کیس گیمینگ جدید از سری Infiniteمعرفی کرد تا قدمی دیگر در خط تولید این سری برداشته باشد. این مجموعه شامل : کیس های قدرتمند و کوچک Trident، دسکتاپ های Nightbladeبا قابلیت حمل آسان و بهترین و کاملترین سری یعنی Aegisمی باشد.

الان با اضافه شدن Infinite  به خط تولید، گیمر هایی که که خواسته هایشان تمامی نداشت نیز راضی خواهند شد. هدف تولید یک کامپیوتر شخصی هم برای بازی های روز و هم آتی می باشد، درست همان چیزی که هر گیمرمی خواهد.

Infinite؛ نمادی از قابلیت های بی پایان

ماهیت اصلی Infiniteتولید قدرتی بی مانند از طریق گستره ای بزرگ از قطعات سخت افزاری پیش ساخته می باشد. چرا که  تک تک این قطعات از روی فکر کنار هم چیده شده اند. تا بهترین عملکرد را برای مصرف کننده به همراه داشته باشد.

بازی هیچ وقت متوقف نمیشه، فقط کافیه بیدار بمونی!

در حال حاضر سری infiniteدر دو مدل تولید می شود؛ Infiniteو Infinite A. با همدیگر به پنج اختلاف کلیدی این دو مدل می پردازیم:

1.     پنل شیشه ای

آیا دوست دارید تا تمام قطعات داخل کیس را زیر نظر بگیرید؟ یا ظاهری کلاسیک را ترجیح می دهید؟ Infinite Aبا دو پنل جانبی شیشه ای تولید می شود درحالی که Infiniteتنها پنل آهنی کلاسیک خود را حفظ کرده است.

2.     نورپردازی Mystic Light

آیا می خواهید استایل کیس گیمینگ خود را مختص خودتان طراحی کنید؟ شما می توانید با ویژگی Mystic Lightداخل و پنل جلوی دستگاه را خودتان طراحی کنید. Infiniteبا وجود اینکه نسبت به مدل دیگر قابلیت ویرایش کمتری دارد و تنها نورپردازی LEDقرمز دارد، اما باز از ظاهری جذاب بهره مند می باشد.

3.     کارت گرافیک گیمینگ

برای یک گیمر کارت گرافیک مهمترین چیز در بازی محسوب میشود چرا که FPSمورد نیاز را برای همه بازی ها فراهم میکند. MSIهمیشه خواهان بهترین ها برای مخاطبانش بوده و است؛ بنابراین سری Infiniteبه کارت گرافیک همین کمپانی که تا کنون جوایز متعددی را گرفته است تجهیز شده. این کارت ها سرعت کلاک بالاتری دارند و سیستم خنک کنندگی بهتری را در بازی به اجرا می گذارند.

Infiniteبه گرافیک Armorو Infinite Aبه کارت گرافیک گیمینگ Msiتجهیز شده اند.

4.     VR-Link

آماده اید تا ابعاد جدیدی از بازی را تجربه کنید؟ برای وصل کردن واقعیت مجازی نیاز به استفاده از تعداد زیادی سیم دارید؛ برای جلوگیری از این موضوع ما تنظیمات عالی ای در Infinitie Aقرار داده ایم. با قرار دادن پورت HDMI outدر جلوی دستگاه دیگر نیازی نخواهید داشت تا به سختی واقعیت مجازی را به پشت دستگاه متصل کنید. علاوه بر این نرم افزار MSI Gaming Centerبه شما اجازه میدهد تا در قسمت One-Click-To-VRتنظیمات دستگاه را در حالت بهینه قرار دهید تا عملکرد آن هنگام بازی افت نکند.

:Infinite نرم افزار One-Click-To-VR

Infinite A: نرم افزار One-Click-To-VRو پورت VR Link

5.     چیپست

هر کدام از این دو مدل از چیپست های مختلف اینتل استفاده میکنند. Infiniteاز چیپست H110و Infinite Aاز B250بهره می برند. تفاوت اصلی در تعداد و سرعت پورت های USBو پشتیبانی از Intel Optaneمی باشد که Infinite Aبرتری نسبی دارد.

در کنار این تفاوت ها، سری Infiniteویژگی های گیمینگ زیادی را به اشتراک دارند؛ برای مثال:

سیستم خنک کنندگی Silent Storm 3

برای یک اجرای بی نقص، گیمینگ دسکتاپ MSIبه یک ویژگی انحصاری قدرتمند و هوشمند تجهیز شده اند،. هر کیس مجهز به محفظه های جدا همراه با سیستم نک کنندگی مجزا می باشد تا به طور جداگانه هر قطعه را خنک نگه دارند. این طراحی منحصر بفرد دمای کل سیستم را به طور کامل پایین و تحت کنترل خود قرار می دهد.

حمل و نقل آسان

دوست دارید دسکتاپ گیمینگ خود را به هر جا که میخواهید ببرید؟ دستگیره خوش ساخت تعبیه شده بر روی این دستگاه، برداشتن و حمل کردن آن را از جایی به جای دیگر راحت تر از همیشه میکند.

بهترین موقعیت قرارگیری برای حمل و نقل

ما برای حفاظت از مهمترین قطعه گیمینگ دسکتاپ شما، یعنی کارت گرافیک، آن را به صورت عمودی طراحی کرده ایم که این موضوع از شکسته شدن یا خم شدن اسلت PCI-Eدر هنگام حمل ونقل جلوگیری میکند.

دسترسی آسان به قطعات

برای کسانی که همیشه بهترین ها را برای سیستم خود میخواهند، قطعات دسکتاپ های گیمینگ ما، چه حافظه و چه کارت گرافیک، براحتی در دسترس هستند و شما هر زمان که میخواهید میتوانید آن ها را به راحتی بروزرسانی کنید.

اما Infiniteیا Infinite A؟

در حالیکه شاید تصمیم گیری کار خیلی سختی به نظر بنظر برسد، اما براحتی می توان نتیجه گرفت که هر دو مدل به عنوان یک گیمینگ دسکتاپ کامل مناسب می باشند ولی اگر فقط یک سیستم برای بازی می خواهید و چیز خاص دیگری از آن توقع ندارید، Msi Infiniteانتخاب مناسبی خواهد بود و اگر کارت گرافیک قوی تر، ظاهری جذابتر با قابلیت اتصال راحتتر واقعیت مجازی را می خواهید، قطعا Infinite Aبرا شما مناسب تر خواهد بود.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389