همکاری شرکت های AMD و فراری در رونمایی از پردازنده های Threadripper

همکاری شرکت های AMD و فراری در رونمایی از پردازنده های Threadripper تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۴/۱۰

تابستان امسال نیز همچون گذشته، کمپانی های بزرگ از قطعات کامپیوتری خود که بر اساس نسل جدید طراحی شده اند رو نمایی خواهند کرد. در بازار پردازنده ها، AMDبا همکاری فراری میزبان معرفی نسل دوم پردازنده های Threadripperدر شهر Maranello، واقع در شمال ایتالیا، خواهند بود؛ شهری که طراحی LaFerrariنیز از آنجا نشات گرفته.

اولین همکاری این دو کمپانی بزرگ به ماه آپریل برمی گردد که اعلام گردید لوگوی AMDبه عنوان اسپانسر مالی فراری در مسابقات فرمول 1 بر روی دماغه و بدنه SF71H F1قرار خواهد گرفت.

جان تیلور، مدیر مارکتینگ AMDدر این باره میگوید" تیم اتومبیل رانی Scuderia Ferrariقدرتمند ترین شرکت کننده مسابقات فرمول 1 محسوب می شود که ما افتحار همکاری با آنها را بدست آوردیم. در همین راستا نیز از این تیم دعوت به عمل آمده تا  در مراسم رونمایی از قدرتمند ترین سری پردازنده های خود یعنی نسل دوم Threadripper، حضور داشته باشد.

با توجه به این کهAMD در حال تدارک برای نمایش پرقدرت سری جدید پردازنده‌هایThreadripper 2000 خود است، این گمانه‌زنی وجود دارد این کمپانی احتمالاً می‌خواهد یک سخت‌افزار گران‌قیمت را با همکاری کمپانی مطرحFerrari معرفی کند.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389