بهترین راه برای تمیز کردن نمایشگر لپتاپ چیست؟

بهترین راه برای تمیز کردن نمایشگر لپتاپ چیست؟ تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۴/۱۱

این روز‌ها نمایشگر لپتاپ ها هر چقدر بزرگ یا کوچک باشند، قادرند که تصاویری بهره مند از جزییات و رنگ‌های فراوان را به تصویر بکشند. این مسئله موجب شده که اگر ذره‌ای روی آنها خاک بیفتند کاربران سریعاً متوجه خواهند شد و باید آنها را تمیز کنند. راه‌ها و روش‌های متفاوتی برای این مسئله وجود دارد که می‌تواند به حفظ پاکیزگی و سلامت گجت کاربردی شما کمک کند. حال به بررسی قدم به قدم این روش‌ها می‌پردازیم:

برای گردگیری از پارچه‌ی میکرو فایبر استفاده کنید

عینکی‌ها و عکاسان بارها از این نوع پارچه ها برای تمیز کردن عینک یا لنز دوربینشان استفاده می‌کنند. این دستمال‌ها به شکلی طراحی شده‌اند که گرد‌و خاک را به راحتی جمع آوری می‌کنند، بدون آنکه روی سطح مورد نظر خط انداخته یا پرزی بر جای بگذارند.

با اینکه شما می‌توانید از پارچه‌های دیگری نیز استفاده کنید اما آنها ممکن ردی از خود بر جای بگذارند. به همین منظور بهتر است دور دستمال کاغذی را عم یک خط بزرگ قرمز بکشید چرا که آنها روی سطوح شیشه‌ای خط می‌اندازند.

برای لکه‌های سیاه و کثیف از اسفنج نمناک بهره بگیرید

گاهی اوقات نمایشگر شما چیزی بیشتر از یک گردگیری ساده نیاز دارد چرا که لکه های کثیف و سیاه روی آن به چشم می‌خورد و دستمال میکرو فایبر شما را کثیف خواهند کرد. در این مواقع بهتر است سراغ اسفنج‌های نمناک رفته و از آنها استفاده کنید.

برای این منظور به یک اسفنج نو نیاز داریم که می‌تواند آب را به خود جذب کند. بهتر است از آب بطری برای خیس کردن اسنفج استفاده کنید چرا که محتویات آب لوله کشی شده می‌تواند لکه‌هایی روی نمایشگر لپتاپ شما برجای بگذارد.

برای لکه‌های روغنی و چسبناک سراغ محصولات شستشو و اسپری‌های مخصوص بروید

اگر دو راه قبلی را به کار بستید و بازهم لکه‌هایی روی صفحه نمایش لپتاپتان باقی ماند، سراغ محصولات شستشو نظیر اسپری‌های مخصوص نمایشگر بروید و با استفاده از آن و یک دستمال میکروفایبر قادر خواهید بود که این لکه‌ها را به راحتی پاک کنید.

در نظر داشته باشید که به هر نحوی که شده از شیشه شور استفاده نکنید و به صورت مستقیم روی نمایشگرتان اسپری نزنید.

منبع برگرفته از سایت دیجیاتو
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389