کدام گیمینگ دسکتاپ برای شما مناسب است؟

کدام گیمینگ دسکتاپ برای شما مناسب است؟ تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۴/۳۱

کمپانی MSIتا کنون چندین گیمینگ دسکتاپ را روانه بازار کرده است که هر کدام دارای ویژگی منحصر بفردی برای کاربری خاص می باشند. هیچ تفاوتی ندارد که شما عاشق بازی های کامپیوتری باشید یا برای مصارف دیگر بدنبال خرید این دسکتاپ ها باشید؛ در هر صورت این مقاله می تواند برای شما راهنمای خوبی باشد.در نظر داشته باشید که همه این دسکتاپ ها توانایی اجرای آخرین بازی های روز را دارند؛ در این مقاله سعی شده تا به نکات منحصر به فردی اشاره شود که در وبسایت های دیگر دیده نشده.

Aegis Ti3

طراحی خشن Aegis Ti3به همراه دستگیره جهت حمل و نقل آسان

Aegis Ti3غول دسکتاپ های MSIمحسوب می شود! طراحی با خطوط شکسته ظاهر باشکوهی از آن را به نمایش می گذارد که کاملا برازنده نام آن نیز می باشد. از لحاظ سخت افزاری به آخرین قطعات روز بازار چون پردازنده نسل 8، چیپست Z370، گرافیک 1080 Tiو SLIتجهیز شده است.برای تنظیم دمای آن از تکنولوژی Silent Storm 3و طراحی سه محفظه جدا برای قطعات اصلی(پردازنده، گرافیک و منبع تغذیه) استفاده شده است. هر محفظه جریان هوای جداگانه ای دارد تا دمای کل سیستم را کاهش دهد. همچنین سیستم خنک کنندگی آبی جداگانه ای برای پردازنده نیز تعبیه شده است. اگر این امکانات همچنان شما را قانع نکرده، باید به آن ها قابلیت اورکلاک پردازنده تنها با فشار دادن دکمه سپر اژدها بر روی بدنه دستگاه اشاره کرد.

سه محفظه جداگانه برای کاهش دمای کل سیستم

می توان گفت با ظاهری خشن و نورپردازی RGBجذاب، Aegis Ti3کاملا ظاهری در خور عملکرد خود دارد. دستگیره روی بدنه آن، علاوه بر سهولت در حمل و نقل این امکان را به مصرف کننده می دهد تا در هر زمان در هر جایی که می خواهد کیس را با خود ببرد.

در آخر می توان گفت Aegis Ti3یک هنرنمایی واقعی برای Msiمحسوب می شود که برای گیمرهایی که به دنبال یک طراحی خاص می باشند بهترین انتخاب است.

Aegis 3

طراحی شبیه به Aegis Ti3در ابعاد کوچکتر

Aegis 3در واقع به عنوان برادر کوچکتر Aegis Ti3شناخته می شود! ظاهری همانند Aegis Ti3بدون گرافیک SLI، قطعاتی مناسب اجرای روان بازی های شما با قیمتی مناسب تر.

سیستم خنک کنندگی آن نیز همانند Ti3شامل سه محفظه جدا بعلاوه سیستم کنندگی انحصاری برای پردازنده می باشد.

از نظر ابعاد با حجم 19.6 لیتری در مقایسه با 39 لیتر کمی فشرده تر شده است. همچنین با تعبیه دستگیره همچنان حمل و نقل آن برای شما آسان می باشد. طراحی کیس به گونه ای است که بروزرسانی M.2 SSDو کارت گرافیک به راحتی صورت می پذیرد. در مجموع Aegis 3برای اشخاصی که به دنبال  به صرفه بودن، عملکرد خوب و حمل و نقل آسان هستند پیشنهاد خوبی محسوب می شود.

سری Infinite

Infiniteگیمینگ دسکتاپی است که مخصوص گیمر های حرفه ای طراحی شده است. این سری شامل سه مدل Infinite X، Infinite Aو Infiniteمی شود. هر سه این مدل از لحاظ ظاهر و قابلیت بروز رسانی به هم شباهت دارند.

Infinite X

Infinite Xظاهری ساده با یک پیچش مخصوص

Infinite Xسردسته مدل های این سری محسوب می شود که بهترین عملکرد را با قابلیت بروزرسانی به همراه دارد. قطعات سخت افزاری این مدل شامل Geforce GTX1080 Ti، مادربرد Z370و نسل 8 پردازنده های اینتل می باشد. همانند Aegis Ti3دارای سه محفظه برای خنک کردن دستگاه، سیستم تعدیل دمای پردازنده و قابلیت اورکلاک کردن می باشد.

مصرف کننده می تواند از بین پنل های شیشه ای یا مشکی کلاسیک، طبق سلیقه خود کیس را طراحی کند. همچنین نرم افزاری برای تنظیم نورپردازی RGBجلوی دستگاه وجود دارد. طرح یک اژده های درخشان هم بر روی واحد خنک کننده سیستم دیده می شود.

Infinite طراحی واحد خنک کنندگی MSI

Infinite Xبرای گیمر هایی که می خواهند بازی را در یک سیستم با شکوه اجرا کنند که به آخرین قطعات استاندارد بازار تجهیز شده است و قابلیت به روزرسانی نیز دارد، بهترین انتخاب می باشد.

 Infinite A

به جای سیستم خنک کنندگی با آب برای پردازنده، Infinite Aیک فن با نورپردازی RGBدارد

Infinite Aنسبت به Infinite Xبا ظاهری مشابه اما مشخصات فنی متفاوت، قیمت مناسب تری دارد. Infinite Aبه گرافیک Geforce 1070 Ti، چیپست B360و نسل 8 پردازنده اینتل تجهیز شده است. درست مانند Infinite Xاز سه محفظه جدا درست شده اما به جای سیستم خنک کنندگی با آب، Infinite Aیک فن با نورپردازی RGBجهت خنک کنندگی پردازنده دارد.

طراحی آن نیز مانند Infinite Xشامل نورپردازی RGBکیس، یک پنل شیشه ای  و یک پنل مشکی کلاسیک می باشد. نکته جالب در مورد این مدل، نورپردازی فن خنک کننده پردازنده می باشد که بسیار چشمگیر است.

Infinite Aبرای گیمرهایی که به دنبال اورکلاک کردن سیستم خود با فشار دادن یک دکمه نمی باشند و در عین حال کامپیوتری با قابلیت به روز رسانی را می خواهند، مناسب می باشد.

Infinite

در مقایسه با دو مدل دیگر ظاهری ساده تر دارد

Infiniteاولین مدل این سری می باشد، که علاوه بر قابلیت بروزرسانی قیمت مناسب تری دارد.

Infiniteبه گرافیک Geforce GTX1060، چیپست H310و پردازنده نسل 8 مجهز شده که کاملا پاسخ گوی بازی های روز دنیا می باشند. سیستم خنک کنندگی آن Silent Stormمی باشد و از دو محفظه جدا شامل یک محفظه برای پردازنده و گرافیک و دیگری برای منبع تغذیه به همراه یک فن استاندارد تشکیل شده است.

نسبت به دو مدل دیگر، این مدل با تعداد دکمه کمتر، پنل های مشکی ساده و بدون نورپردازی RGBظاهری ساده تری دارد.

بنابراین Infiniteبرای کسانی که به دنبال یک کامپیوتر حرفه ای با طراحی ساده هستند مناسب می باشد. قیمت این سیستم برای گیمر هایی که می خواهند تجارب اولیه ای از بازی کسب کنند و در عین حال در آینده قطعات را بروز رسانی کنند بسیار مقرون به صرفه می باشد.

Trident 3

ظاهری کوچک، مشخصات فنی تاثیرگذار

Trident 3با حجم 4.7 لیتری در مقایسه با Aegis Ti3و Infinite40 لیتری، کوچکترین عضو خانواده گیمینگ دسکتاپ های MSIمحسوب می شود. بدون شک با ظاهری شبیه به کنسول های گیمینگ و عملکردی بینظیر، شاهد خلاقانه ترین طراحی از کمپانی MSIهستیم.  در بین رسانه ها به عنوان " قاتل کنسول ها" شناخته می شود. Tridentبه خاطر ابعاد کوچکش می تواند به راحتی در هر جایی که مصرف کننده بخواهد قرار بگیرد؛ چه در حال خانه شما برای اتصال به تلویزیون و چه در گردهمایی های گیمرها، تنها کافیست آن را در کوله پشتی خود قرار دهید.

Trident 3؛ تجربه بازی با دوستان و یا خانواده

Nightblade MI3

با انتخاب Nightblade MI3در زمان و هزینه صرفه جویی کنید

Nightblade MI3گیمینگ دسکتاپی است که قابلیت های رضایت بخشی دارد و در عین حال قیمت مقرون به صرفه ای نیز دارد. بر خلاف Infinite، هم براحتی قابل حمل است و هم بسیار سبک وزن، اما قطعات داخل آن قابلیت بروزرسانی کمتری را دارند.

Nightblade MI3از کارت گرافیک Geforce GTX 1070، چیپست H310و پردازنده نسل 8 اینتل تشکیل شده است که برای اکثر بازی های روز کافی می باشد. درست مانند سایر گیمینگ دسکتاپ ها به سیستم خنک کنندگی Silent Stormبا یک محفظه اما چند جریان هوای تجهیز شده تا دمای سیستم را تنظیم کند.

Nightblade MI3برای کسانی که میخواهند بدون نگرانی های مالی گیمینگ دسکتاپی را داشته باشند بهترین گزینه محسوب می شود، چرا که با صرف کمترین هزینه می توانند از بازی های روز دنیا لذت ببرند.

در ادامه نمودارهایی برای درک بهتر تفاوت های گیمینگ دسکتاپ های معرفی شده را رسم کرده ایم:

*شایان ذکر است تمام مشخصات ذکر شده بر اساس کشورهای مختلف متفاوت می باشند.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389