همکاری دو شرکت بزرگ Edifier و Cooler Master

همکاری دو شرکت بزرگ Edifier و Cooler Master تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۵/۰۸

کمپانی Edifierاعلام کرد که این افتخار را دارد تا در ادامه راه برای حضوری قدرتمند تر در دنیای گیمینگ با Cooler Masterهمکاری خواهد کرد. بخشی از این همکاری شامل حضور این دو کمپانی در کنار هم در رویدادهای بزرگ گیمینگ و Hi-Techآتی خواهد بود.

با حضور در این رویدادها برند Edifierاین فرصت را پیدا خواهد کرد تا با کمک تجهیزات گیمینگ Cooler Materنام خود را در این زمینه پر رنگ تر از قبل کند.

مدیر مارکتینگ Edifier، Audrey Anne-Felix در این باره می گوید " ما برای این همکاری بسیار هیجان زده ایم و نشان خواهیم داد که چطور این دو شرکت در کنار هم پیشرفت خواهند کرد. محصولات Cooler Masterمثال کاملی از آن چیزی هستند که هر گیمر برای رفع نیاز های روز دنیای بازی به آن ها احتیاج دارد و اسپیکرهای Edifierنیز برای ترکیب شدن با این فضای خلاقانه تکنولوژی  کاملا آماده اند."

در آغاز راه، اسپیکر e255 Luna Theatreدر طول نمایشگاه کامپیوتکس 2018 و در غرفه Cooler Masterبه نمایش گذاشته شد. به گفته طراح محصولات این کمپانی اسپیکر های Lunaبه گونه ای طراحی شده اند که می توانند بهترین مکمل و سیستم صوتی برای سایر قطعات کامپیوتر های خانگی بشمار بیایند. Cory Gregoryاضافه کرد " Luna Theatreنه تنها ظاهری بی نظیر دارد بلکه با پخش صدای بیس فوق العاده هنگام بازی در کنار شفافیت موسیقی متن خواسته های هر گیمری را به طور کامل برآورده خواهد کرد."
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389