بهترین تولید کنندگان لپ تاپ گیمینگ در سال 2018

بهترین تولید کنندگان لپ تاپ گیمینگ در سال 2018 تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۵/۳۰

هر ساله سازمان ها، نشریات و کمپانی های مختلفی به ارزیابی محصولات تولید شده در کلاس های مختلف کاری می پردازند. از جمله این رده بندی ها به لپ تاپ ها و به صورت خاص به لپ تاپ های گیمینگ اختصاص دارد. این رده بندی ها که به صورت بسیار جزئی با امتیازدهی به ویژگی های مشترکی بین لپ تاپ ها انجام می شوند می توانند تا حدودی به خریداران برای انتخابی بهتر راهنمایی کنند. از جمله این رده بندی ها، جدول برترین و بدترین سازندگان لپ تاپ های گیمینگ است که هر ساله توسطTom's Hardware به عنوان یکی از بزرگترین مراجع سخت افزاری جهان منتشر می شود. سال گذشته در جدول امتیازی سال 2017 برندAleinware متعلق به کمپانی دل جایگاه اول را به دست آورد و پس از آنMSI و ریزر رتبه های بعدی را کسب کردند. روز گذشته جدول سال 2018 هم منتشر شد که در آن شاهد چند جا به جایی در صدر فهرست هستیم.

در رده بندی امسال کمپانی MSIتوانسته است خود را از رده دوم به صدر جدول برترین سازندگان لپ تاپ های گیمینگ جهان برساند. همچنین ایسر با جهشی قابل ملاحظه از رتبه پنجم به جایگاه دوم رسیده و به صورت مشترک به همراه Alienwareپس از MSIقرار دارند. ریزر هم از رتبه دوم تا مقام چهارم سقوط کرد که به هیچ وجه خبر خوشی برای طرفداران این برند نخواهد بود. اما در انتهای جدول جایگاه لنوو بدون تغییر باقی مانده و البته HPبه لطف معرفی لپ تاپ های سری جدید Omenتوانسته موقعیت خود را بهبود ببخشد.

این رده بندی بر اساس پارامترهایی مانند امتیاز دریافت شده از بررسی های معتبر، طراحی، کیفیت نمایشگر، کیبورد، نوآوری در ساخت، نرم افزارهای اختصاصی به کار رفته، امکانات شخصی سازی و پشتیبانی فروش انجام می شود و حداکثر امتیاز قابل دستیابی توسط هر شرکت 100 است.

منبع برگرفته از سایت سخت افزار مگ
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389