قدرت کامل نسل جدید Ryzen را با مادر بوردهای B450 ایسوس

قدرت کامل نسل جدید Ryzen را با مادر بوردهای B450 ایسوس تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۷/۰۸

با معرفی چیپ ست میانردهB450 توسط شرکتAMD، ایسوس بزرگترین شریک تجاری این کمپانی در حوزه تولید مادربرد در جهان، کامل ترین سری مادربردهای سازگار با این پلتفرم را معرفی کرد. با توجه به قیمت این رده و کارایی عالی آن، ایسوس برای همه سری هایROG STRIX، TUF Gaming وPrime مدل های متعددی را برای همه نوع سبک کاربری فراهم کرده است:

ROG STRIX، بازی تا بی نهایت

دردنیای سخت افزار نام و سبک طراحیROG به عنوان الگویی برای گیمینگ باب شده است. ایسوس با استفاده از ترکیبROG وSTRIX، ویژگی های گیمینگ از رده بالاترین های خود را با قیمتی مناسب در اختیار گیمر ها قرار داده است. ظاهر لوکس و زیبا، سخت افزار کارآمد به همراه نرم افزار های متعدد گیمینگ از خصیصه این سری از مادربردهای ایسوس است.

دو مدل شاخص این سری مادربردهایROG STRIX B450-F Gaming وROG STRIX B450-I Gaming است به ترتیب در دو فرم فاکتور محبوبATX وmini-ITX طراحی شده اند. ROG STRIX B450-I Gaming با ابعاد کوچک خود دنیایی از امکانات کارآمد نظیر رابط بی سیم شبکه پرسرعت دوباند 802.11ac و کارت صوتی قدرتمند کمبو باM.2 و نورپردازی زیبایAuraSync بهترین گزینه برای اسمبل سیستم های جمع و جور است

ROG STRIX B450-F Gaming برخلاف مدل قبلی، محیطی پهناور برای اسمبل های بزرگ و استفاده از چینش های چند کارت گرافیک برای شما آمده به خدمت است. خنک سازی بینظیر، قطعات با کیفیت مدار تغذیه، اسلات هایPCIe 3.0 M.2 و نورپردازیAuraSync، ترکیبی کامل برای اسمبل کیس های سری تاور را برای شما در درسترس می گذارد.

TUF Gaming، سرباز جدید در ارتشRyzen

مادربرد برای گیمرها مانند یک سرمایه اندوخته است و ممکن است چند نسل یک بار پلتفرم را ارتقا دهند و از طرفی هم ممکن است برای همه امکان تهیه مادربردهای گیمینگ واقعی از لحاظ مالی مهیا نباشد. به همین منظور، ایسوس جانسخت ترین های خود را با ویژگی های گیمینگ برای گیمرهای با بودجه محدود تولید کرده است. این مادربردها علاوه بر داشتن قطعات با طول عمر بسیار طولانی و رفع نیاز های واقعی گیمینگ مانند کارت صدای قدرتمند، ظاهر جذاب و کارایی عالی، قیمتی بسیار مناسب داشته و گیمرها مجبور به خرید مادربردهای غیرگیمینگ ارزانقیمیت نیستند. فراتر از مادربرد، ایسوس با همکاری شرکای بزرگ معتبر دیگر قطعاتی کارآمد با ظاهر TUF Gamingتحت عنوان TUF Gaming Allianceبرپا کرده است. با قدرت ایسوس در دنیای سخت افزار و علاقه گیمرها به این برند، پروژه TUF Gaming Allianceبسیاری از برندهای معرف تولید کننده سخت افزار را دربرگرفته و به سادگی می توانید سیستم گیمینگ خود را با قطعاتی با ظاهر یکسان اسمبل کنید.

شاهکار سریTUF Gaming با چیپستB450، مادربردهایTUF B450-Plus Gaming و  TUF B450M-Plus Gamingهستند که همه اجزای آن از ماسفت ها، چوک ها و خازن ها تا سایر قطعات تشکیل دهنده روی مادربرد با گواهی استاندارد نظامی واقعی و قابل استناد (برخلاف سایر برند های مدعی این استاندارد) عرضه می شوند! دو فرم فاکتورmicro-ATX وATX با همراهی سخت افزار قدرتمند و کارت صدایDTS  هشت کاناله از ویژگی این مادربردها است

Prime زمان متاسب برای ارتقاء به یک Ryzen قدرتمند

سریPrime، به طور کامل از بخش گیمینگ جداست و پیشنهاد ایسوس استفاده از آن به منظور کارهای روزمره و کسب کار یا مصارف تجاری است. پرچمدار چیپستB450 در سریPrime، مادربردPrime B450-Plus است که با دارا بودن امکانات متعدد نظیرFan Xpert 4 Core، 5X Protection III safeguards، کارت صوتیpremium 8-Channel HD و نورپردازیAuraSync، تمامی نیازهای مرتبط به کسب و کار شما را پوشش داده و پرستیژ کارتان را نیز به بهترین شکل ممکن حفظ می کند.

ممکن است برای کسب و کار نیاز به مادربردی ارزانتر داشته باشید! ایسوس این وجه کار را نیز در نظرگرفته و با فرم فاکتور micro-ATXمدل های Prime B450M-A  و  B450M-Kرا در دسترس قرار داده است. ایسوس برخلاف سایرین به منظور کاهش هزینه از کیفیت قطعات کم نمی کند و در این دو مادربرد نیز ویژگی های کلیدی و مهم نظیر Fan Expert، 5X Protection III  و  DIGI+ VRMبه همراه راهکار حفاظتی همیشگی خود را گنجانیده تا خیالتان از بابت پایداری در کسب و کار راحت باشد.

منبع برگرفته از سایت سخت افزار مگ
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389