AMD از رویداد 6 نوامبر برای رونمایی از محصولات جدید خود خبر داد

AMD از رویداد 6 نوامبر برای رونمایی از محصولات جدید خود خبر داد تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۸/۱۹

AMDبا ارسال دعوت‌نامه به نشریات دنیای فناوری، از رویداد مهمی در هفته‌ی آینده خبر داد.

ساعاتی پیش غول دنیای فناوری با ارسال دعوت‌نامه‌ای به نشریات دنیای فناوری، از آن‌ها برای شرکت در رویدادی با نامNext Horizon دعوت کرد. طبق قوانین ایالات متحده هر شرکتی در صورتی که خود را برای ارایه‌ی اطلاعات مهمی آماده می‌کند، باید به ارسال اطلاعیه‌ی اقدام کند. بدین ترتیب می‌توان به اهمیت بالای رویداد هفته‌ی آینده‌یAMD در تاریخ ۶ نوامبر (۱۵ آبان) پی برد.

از طرفی دیگر می‌توان از نام کنفرانس هفته‌ی آیندهAMD، به اهمیت بالای آن پی‌ برد. پیش‌تر و در سال ۲۰۱۶ زمانی که غول دنیای تراشه‌های کامپیوتری خود را آماده‌ی معرفی معماریZen و پردازنده‌های رایزن می‌کرد، نقشه‌ی راه و محصولات جدید خود را در کنفرانسی با نامNew Horizon معرفی کرد. حال با توجه به نام کنفرانس می‌توان به رونمایی از معماری جدیدAMD و پردازنده‌های متناسب با آن پی برد.

طبق نقشه‌ی راه پیشین AMD، این شرکت خود را آماده‌ی عرضه‌ی گسترده‌ی پردازنده‌های ۷ نانومتری با معماری Zen 2در سال ۲۰۱۹ می‌کند. پردازنده‌های رایزن دسکتاپ و موبایل، نمونه‌های سرور اپیک و پردازنده‌های گرافیکی ۷ نانومتری با معماری وگا (یا احتمالا نمونه‌ی به‌روز شده‌ی آن با نام نیوی NAVI)، جدیدترین محصولاتی است که پیش‌بینی می‌شود سال آینده در سبد محصولات AMDقرار داشته باشند. این در حالی است که هیچ یک از این پردازنده‌ها هنوز به صورت رسمی معرفی نشده‌اند.

به تازگی یکی از مدیران روابط عمومی AMDبه ارایه‌ی جزئیات اندکی از محتوای کنفرانس پیش‌روی این شرکت، پرداخته است. به گفته‌ی وی، سه‌شنبه‌ی آینده جزئیاتی از محصولات و فناوری‌های جدید AMDبر پایه‌ی لیتوگرافی پیشرفته‌ی ۷نانومتری رونمایی خواهند شد که نمونه‌های مخصوص دیتاسنتر و سرورها بخش بزرگی از این مراسم را به خود اختصاص خواهند داد.پ

منبع برگرفته از زومیت
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389