سمینار فناوری‏های پردازشی نوین در صنعت بانک و بیمه

سمینار فناوری‏های پردازشی نوین در صنعت بانک و بیمه تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۵/۰۲

 

سمینار فناوری‏های پردازشی نوین در صنعت بانک و بیمه

 

 

 

نشست علمی فناوری‏های پردازشی نوین در صنعت بانک و بیمه شرکت ماتریس، در تاریخ 29/04/90 با حضور مدیران ارشد، برخی از کارکنان شرکت و مدیران بانکها و بیمه برگزار شد.

سمینار با سخنرانی مدیرعامل شرکت ماتریس، آقای حسن مقدم، آغاز شد. ایشان ضمن خوشامدگویی به میهمانان با معرفی ماتریس به عنوان نماینده انحصاری شرکت msiافزودند:

"این مجموعه که افتخار توان فنی AIO، را در داخل کشور دارا می باشد، ضمن کمک به خودکفایی از یک سو و اشتغال زایی از سوی دیگر ، به عنوان شریک استراتژیک بیمه و بانکها، تمام توان خود را جهت فراهم سازی زیر ساخت‏ها، در اختیار می‏گیرد".

در ادامه آقای دکتر جلالی از اساتید برجسته دانشگاه، با بررسی جایگاه ایران در اقتصاد جهانی، به آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات در توسعه اقتصادی اشاره و ظرفیت‏های فناوری اطلاعات و ارتباطات را در توسعه بانکداری و بیمه بیان کردند. پس از ایشان آقای دکتر روحانی به ایراد سخنرانی در مورد بانک‏ها و آینده بانکداری مجازی و چالش‏های صنعت بانکداری پرداختند.

 

 

 

 

آقای ویشتا فیاض؛ مدیر توسعه تجاری شرکت ماتریس، با بیان مقدمه ای در مورد کمپانی msiاظهار داشتند که نوآوری و تاکید بر بهترین‏ها، همراه با ابداع تکنولوژی‏های مختلف صوتی و تصویری، همواره شعار اصلی msiبوده است. همچنین ایشان افزودند:

"ایران رتبه اول رشد فروش محصولات msiرا در جهان دارد و AIOهای این کمپانی در بیشتر کشورهای جهان رتبه اول فروش را داشته؛ چرا که مجهز به تکنولوژی‏های جدید و انحصاری است. یکی از حوزه‏های فعالیت این کمپانی، ساخت قطعات برای برندهای مطرح دنیاست."و در ادامه به معرفی برخی از تکنولوژی‏های برجسته msiاشاره کردند.

آقای واهیک آسادوریان مسئول بازرگانی بخش دولتی، با معرفی شرکت ماتریس اظهار داشتند:

"ماتریس با بیش از 400 مرکز فروش و خدمات پس از فروش در سطح کشور، همواره فعال در زمینه تامین AIO و قطعات مورد نیاز بخش دولتی مانند: بانکها، موسسات مالی و بیمه بوده است"سپس به ارائه ویژگی‏ها و برتری‏های AIOبرای مصارف اداری و بانک‏ها پرداختند.

این نشست با حضور بیش از 150 نفر از مدیران بانک‏ها، موسسه‏های مالی، بیمه و مخاطبان متخصص بحث IT و  حوزه‏های مرتبط، در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار شد.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389