قدرت مطلق ایسوس در تولید مادربورد در جهان

قدرت مطلق ایسوس در تولید مادربورد در جهان تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۸/۲۳

تخمین فروش 10 میلیون مادربورد در سال 2019

بی شک در دنیای سخت افزار، نام ایسوس با مادربرد اجین شده و این برند تایوانی تا کنون در حیطه سخت افزار رکوردهای جالبی را در تولید و فروش به خود اختصاص داده است.

طبق جدیدترین گزارش روزنامهDigitimes، پیشبینی می شود که ایسوس تنها برندی است که می تواند در سال 2019 بیش از 10 میلیون مادربرد را به فروش برساند.

ایسوس تولید کننده سخت افزار رایانه در بالاترین کلاس جهانی، توانسته از سال 1989 تا کنون بیشترین میزان تولید و فروش مربوط به مادربرد را در بین همه تولید کنندگان این حوزه را در اختیار بگیرد. ایسوس در تولیدات خود برای همه نوع کاربری، محصولاتی ویژه تولید می کند تا کاربر از نهایت توانایی قطعه مورد نظر بر حسب هزینه انجام شده به کار گیرد. پرفروش ترین سری مادربردهای ایسوس یعنی سریPrime که بازه وسیعی از سطوح کاربری (مادربردهای مصارف روزمره سطح تجاری گرفته تا سطح حرفه ای و رده بالا) را در برگرفته و به نوعی پرفروشترین سری مادربرد در جهان را به خود اختصاص داده است.

بیش از 12 سال از معرفی برند گیمینگ ایسوس می گذرد. ROG با داشتن کاملترین سبد کالایی نسبت به سایرین، به استناد به نظر گیمرها در سراسر جهان، در حال حاضر ایسوس را به برند نخست گیمینگ در جهان تبدیل کرده است. قدرتمندترین مادربردهای تاریخ در زمینه اورکلاکینگ و گیمینگ حرفه ای را در سریROG پیدا می کنید. بد نیست بدانید که طبق آمار سایتHwbot بیش از 63 درصد از تمامی نتایج ثبت شده در این سایت از مادربردهای ایسوس استفاده شده است. جان سخت ترین مادربردهای جهان نیز در سریTUF ایسوس خلاصه شده است. تحمل حرارتی بسیار بالا، سازگاری و دوام به همراه گواهی واقعی استاندار نظامی برای سری  TUFو تضمین ایسوس برای پایداری در هر شرایطی در این سری از مادربردها است.

اگر کاربری مورد نیاز شما در زمینه ایستگاه کاری یا همانWorkstation است، حرفه ای ترین ها را دوباره از ایسوس می بینید. مادربردهای حرفه ای سری ایستگاه کاری ایسوس که تقریباً برای همه پلتفرم ها تولید شده برای کسب و کار و استفاده از قطعات حرفه ای نظیر کارت های پردازشی یا حتی چیدمان چند پردازنده ای بهینه شده تا بالاترین راندمان را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

منبع برگرفته از سایت سخت افزار مگ
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389