مادربوردهای ایسوس از پس آزمون های CEC آمریکا بر آمدند

مادربوردهای ایسوس از پس آزمون های CEC آمریکا بر آمدند تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۸/۲۷

شاید در کشورهایی نظیر ایران، مصرف انرژی قطعات سخت افزاری تنها از نظر انتخاب "منبع تغذیه" حائز اهمیت باشد، اما در کشورهای توسعه یافته و پیشرفته نظیر ایالات متحده آمریکا، مصرف انرژی این محصولات، یک پارامتر مهم است که حتی در این زمینه استانداردهایی نیز تعریف شده است.

کمپانیASUS به تازگی اعلام کرده است که مادربردهای آن موفق به اخذ مجوزCalifornia Energy Commission به اختصارCEC شده اند. استاندارد کمیته انرژی کالیفرنیا از تاریخ ژانویه سال 2019، به اجرا در خواهد آمد. از این تاریخ، تقریبا تمامی سخت افزار، تجهیزات جانبی و کامپیوترهای آماده، و حتی نمایشگر های تبلیغاتی، که برای فروش در کالیفرنیا ارسال شده اند، باید پارامترهای استاندارد مصرفCEC را به همراه داشته باشند.

این استاندارد با هدف کاهش مصرف انرژی در سراسر ایالت، و در نهایت کمک به کاهش مصرف انرژی در سطح ملی وضع شده و انتظار می رود که پس از اجرایی شدن آن، صرفه جویی سالانه به 2332 گیگاوات رسیده و بار اقتصادی به ارزش 373 میلیون دلار را از دوش مردم و مسئولین بردارد. در نهایت کمپانی تایوانی ایسوس اعلام کرده است که خوشبختانه تمامی مادربردهای این شرکت موفق به اخذ نشان استاندارد بازدهی CECشده و از این بابت هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت.

منبع برگرفته از سایت سخت افزار مگ
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389