MSI دو مانیتور منحنی گیمینگ جدید از سری MAG معرفی کرد

MSI دو مانیتور منحنی گیمینگ جدید از سری MAG معرفی کرد تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۹/۲۴

MSI دو مانیتور خمیده مخصوص گیمینگ جدید از سریOptix MAG را با نام هایMAG271CQR  وOptix MAG321CQR معرفی کرد. این دو مانیتور به آخرین تکنولوژی های دنیای گیمینگ یعنی رزولوشن 2560در 1440 پیکسل، خمیدگی 1800R، نرخ نوسازی تصویر 144 هرتز و زمان پاسخ‌دهی 1 میلی ثانیه مجهز هستند که برای گیمینگ ایده آل به نظر می‌رسد.

 

این مانیتورها با برخورداری از ویژگی‌هایی چون زاویه دید گسترده 178 درجه، فناوری ضد لرزش نور زمینه و کاهنده نور آبی مضر برای چشم‌ها، پایه قابل چرخش و تنظیم، گیمرهای امروزی را هدف می‌گیرند که خواهان یک تجربه گیمینگ بهتر از مانیتورهای معمولی هستند. همچنین این مانیتورها دارای یک حالت ویژه برای بازی‌های سبکFPS هستند که می‌تواند به افزایش دقت شلیک در بازی‌ها کمک کند.


در گوشه سمت چپ این مانیتورها یک پایه مخفی برای آویزان کردن هدست تعبیه شده است.  همچنین در پشت این مانیتورها نورپردازیRGB موسوم بهGaming Echo یافت می‌شود که می‌توان بر اساس صدای داخل بازی واکنش نشان دهد و بر هیجان بازی‌ها بیفزاید. به گفتهMSI خمیدگی این مانیتورها برای راحتی چشم کاملاً ایده آل است. اما پنل خمیده خود می‌توان به غوطه‌ور شدن هرچه بیشتر گیمر در بازی‌ها بیانجامد. همچنین می‌توان بیش از یک مانیتور را در کنار هم قرار داد و به یک تجربه گیمینگ هیجان انگیز تر دست یافت.

 

از دیگر ویژگی‌های قابل توجه مانیتورهای Optix MAG271CQRو MAG321CQRمی‌توان برنامه MSI Gaming OSDرا برشمرد که در محیط سیستم عامل امکان تغییر تنظیمات مانیتور و دسترسی به امکانات متنوع آن را می‌دهد.

 

منبع : GURU3D
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389