MSI Infinite X 9th - گیمینگ دسکتاپ قدرتمند مجهز به آخرین قطعات

MSI Infinite X 9th - گیمینگ دسکتاپ قدرتمند مجهز به آخرین قطعات تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۹/۲۷

کمپانیMsi، پیشتاز عرصه محصولات گیمینگ ، این بار از آخرین ورژن دسکتاپ گیمینگ خود از سریInfinite X رو نمایی کرد. این محصول از پردازنده نسل 9 اینتل یعنیi9-9900K با قابلیت اورکلاک، برای عاشقان بازی های روز دنیا تجهیز شده است. با ترکیب پردازنده نسل 9 و گرافیکRTX کاربر این دستگاه یک سر و گردن از سایر گیمر ها قرار خواهد گرفت. برای خنک نگه داشتن همچین دستگاهیی، MSI تکنولوژی خنک کننده و کم صدایSilent Storm Cooling 3 را برای آن در نظر گرفته است. اگر شما جزء گیمرهایی هستید که به دنبال کشف قابلیت های بدون پایان در دنیای گیم و دیگر برنامه ها هستید، Infinite X 9th را بهتره از دست ندهید.

 

این مدل هم با الهام از سری قبل خود به ویژگیهای کلیدی و همیشگیMSI چون پنل شیشه ای و نورپردازیRGB با قابلیت تغییر رنگبندی طبق سلیقه مصرف کننده تجهیز شده است.

قدرت بیشتر

در دل این گیمینگ دسکتاپ آخرین نسل پردازنده قدرتمند اینتل، یعنی نسل 9، از سریK قرار گرفته است. سرگروه پردازنده های این سری از اینتل یعنیi9-9900K برای کسانیست که به دنبال قطعاتی هستند که اوج هیجان و انرژییشان را هنگام بازی و یا هر کار محاسباتی سنگین دیگری با یک اجرای روان پاسخگو باشد.

یک گیمینگ دسکتاپ واقعی

Infinite X به کارت گرافیکRTX 2080 Ti تجهیز شده است. مصرف کننده ها می توانند حالا از عملکرد خوب در حین بازی و یا با قابلیت های بیشتر هنگام گرفتن خروجی از کارهای خود، در حالی که سیستم همچنان خنک و در عین حال بی صدا کار میکند، لذت ببرند. به این کامپیوتر گیمینگ واقعی خوش آمد بگویید!

تکنولوژیStorm Cooling 3 ؛ کاملا خنک و بی صدا

MSI با استفاده از یک راه منحصر به فرد یعنی خنک نگه داشتن جداگانه محفظه های قطعات حیاتی ، کل سیستم را خنک و بی صدا نگه می دارد. زمانی که بحث عملکرد مطرح می شود، Infinite بدون اذیت کردن گیمر با صدای اضافی فن و یا داغ کردن قطعات بازی را با تمام قدرت به اجرا می گذارد.

پنل خود را انتخاب کنید

دوست دارید تمام قطعات داخل دستگاه را زیر نظر بگیرید؟ یا دوست دارید ظاهر کلاسیک آن حفظ شود؟ ما اجازه می دهیم خودتان تصمیم بگیرید!  هر دو پنل یعنی پنل کلاسیک مشکی و یا پنل شیشه ای محکم با ضخامت 4 میلی متر برای این هیولای گیمینگ در اختیارتان قرار می گیرد.

دسترسی آسان به قطعات

چه حال و چه آینده سیستمی با بهترین عملکرد و با استفاده از آخرین تکنولوژی ها خواهید داشت.  قطعات داخلیMSI Infinite X 9th به راحتی قابل دسترسی و هر زمان آماده بروزرسانی خواهد بود. زمانی که حافظه، پردازنده و یا گرافیک شما به روز باشد، میتوانید هر بازی را هر زمان که بخواهید اجرا کنید.

 

* این مشخصات بر اساس کشور و مدل ممکن است تغییر کند.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389