WESG 2018 با حمایت ایسوس به پایان رسید

WESG 2018 با حمایت ایسوس به پایان رسید تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۱۰/۲۵

ایسوس همزمان با نمایشگاه خودرو امسال در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب، سالن ملل بزرگترین رویداد گیمینگ کشور را  با همکاریDXRacer، انجمن بازی ها و ورزش های الکترونیک، بنیاد ملی بازی های رایانه ای و فدراسیون انجمن های ورزشی برگزار نمود.

همانطور که مطلع هستید از 18 تا 21 دی ماه امسال، همزمان با سومین دوره نمایشگاه خودرو تهران، مسابقات انتخابیWESG 2018 در رشتهPES 2019 با حمایت ایسوس برگزار شد که در رقابتی نفس گیر 128بازیکن منتخب از سراسر کشور باهم  رو به رو شدند. رقابت فینال بین آقایان حسن پاجانی و فرشاد شاهسون برگزار شد که سرانجام با پیروزی آقای پاجانی، نماینده ایران در کشور چین مشخص شد.

به جرأت شلوغترین غرفه  نمایشگاه خودرو امسال بر خلاف انتظار و روتین نمایشگاه، غرفه گیمینگ ایسوس بود که در ادامه به مهم ترین بخش های آن می پردازیم:

در ابتدای سالن ملل، غرفه گیمینگی قرار داشت که در آن ایسوس کاملترین فعالیت های مرتبط با این رویداد بزرگ را به نمایش گذاشت.

در روز نخست، اورکلاکرهای ایسوس جدیدترین رکورد پردازشی برای پردازنده های 32 هسته ای جهان را در حضور علاقه مندان این برند با پردازندهAMD RYZEN Threadripper 2990WX و مادربردROG Zenith Extreme در فرکانس اعجاب آور 5500 مگاهرتز را با خنک کننده نیتروژن مایع در هم شکستند.

در غرفه گیمینگ علاوه بر امکان استفاده از محصولات، نمایندگان فروش قطعات ایسوس نیز حضور داشتند که شرکت های ماتریس ، تابا، آونگ و مجموعهROG Arena  محصولات مرتبط با سبد کالای خود را با تخفیف ویژه برای گیمرها مهیا ساخته بودند.

با توجه به نوع مسابقه و پلتفرمPS4، دو استیج به طور جداگانه یکی برای مسابقات انتخابیPS4 و دیگری برای مسابقه جذاب بازیCS:GO در بهترین شکل ممکن طراحی و به کار گرفته شد.

با توجه به اولیت بازی انتخابی برای اعزام به چین، بازی محبوبCS:GO نیز صرفاً به صورت نمایشی بین 30 تیم برتر کشور برگزار شد که در انتها، جوایزی به دو تیم اول و دوم اعطا گردید.

رویداد گیمینگ بدون وجود استریمر ها معنا ندارد، به همین سبب جمع کثیری از استریمرهای ایرانی با حضور در غرفه گیمینگ یک دورهمی دوستانه را با هم تجربه کرده و حسی ویژه به این رویداد بخشیدند. این همه ماجرای استریمر ها نبود، در روز سوم استریمر ها به طور نمادین در استیج در دو تیم با هم به رقابتی دوستانی پرداختند که ای مسابقه جذاب با تشویق حاضرین مواجه شد.

بدون شک، سال 2019 برای جامعه گیمینگ کشور به بهترین شکل شروع شده و امیدواریم در این سال نیاز های گیمرهای ایرانی بیشتر دیده شود و مجموعه های شرکت کننده در این رویداد بزرگ در سال جاری بتوانند به این صنعت مهم جانی دوباره ببخشند و گیمینگ ایران در سطحی نوین مانند سایر ورزشها بدرخشد.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389