MSI مانیتورهای Adaptive Sync سازگار با G-Sync خود را معرفی کرد

MSI مانیتورهای Adaptive Sync سازگار با G-Sync خود را معرفی کرد تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۱۱/۰۹

چندی پیش کمپانی انویدیا اعلام کرد که برخی از مانیتورهایی که ازFreeSync وAdaptive Sync پشتیبانی می کنند، می توانند با بروزرسانی درایورهای گرافیکی، از کارت گرافیک های انویدیا در حالتG-Sync پشتیبانی نمایند. برای این منظور چندین مانیتور مورد بررسی قرار گرفته و تنها 12 نمونه از سوی انویدیا انتخاب شد که می توانستند از فناوریG-Sync نیز پشتیبانی نمایند.

یکی از ویژگی های این اتفاق، خرید مانیتورهای ارزان تر از مدل های دارای تراشهG-Sync بود. شرکتMSI از چند سال گذشته، پا به حوزه تولید نمایشگر نهاده و عمده فعالیت آن در حوزه مانیتورهای مخصوص بازی است. این شرکت به تازگی لیستی از مانیتورهای خود را منتشر کرده است که با برخورداری ازAdaptive Sync، می توانند از فناوریG-Sync پشتیبانی نمایند.

این شرکت برای این منظور تست هایی را به همراه چند کارت گرافیک انجام داده است که این کارت گرافیک ها شاملMSI RTX 2070 Ventus 8G، MSI RTX 2080 Ventus 8G وMSI GTX 1080 Gaming 8G هستند. همچنین سیستم عامل ویندوز 10 و حداقل درگاهDisplay Port 1.2a برای این منظور تائید شده است. این برای اولین بار است که یک شرکت سازنده مانیتور چنین آزمونی را انجام داده و مدل های سازگار باG-Sync را اعلام می کند.

منبع خبر: سخت افزار مگ
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389