تامین کنندگان ماتریس

' شرکت Intel '

با همکاری دانشمندی به نام Justin Rattner که دارای ایده ساخت کامپیوترهای موازی بود. شرکت Intel موفق به ساخت اولین ابر کامپیوتر از ریزپردازنده‌های Intel گردید.

این شرکت زمان و هزینه بسیاری را صرف تحقیق و توسعه برای تولید محصولات در آینده دور می‌نماید. طیف محصولات تولیدی این شرکت در سال‌های گذشته بسیار گسترده و موجب بالا بردن سطح صنعت آی تی دنیا شده.

همپنین Intel از اولین تولیدکنندگان حافظه‌های SRAM و DRAM در جهان بوده و در سال 1981 بیشترین میزان تولید شرکت را تشکیل می دادند.

Intel 01
Intel 02
Intel 03

' شرکت AMD '

در طول دوره چهل ساله فعالیت AMD در حیطه ، سیلیکون و نرم افزار و تولید تکنولوژی در زمینه ساخت CPU و GPU ،کنترل دنیای اقتصاد دیجیتالی را در اختیار گرفته است. کمپانی های فن آوری به سرعت و در گذرزمان به شرکت های پر سرعت جهانی تبدیل شده اند که از نظر فنی با سرعتی حیرت آور پیشرفت می کنند و همیشه صنعت را به سوی تولید بیشتر و سریعتر سوق می دهند.

با این وجود " تکنولوژی به خاطر تکنولوژی " مبنای سیستم کاری در AMD نیست. تاریخچه AMD با تعهد به نوآوری شناخته شده، که برای مشتریان واقعا مفید فایده است و نیاز واقعی مردم برای AMD بیش از فنآوری های فنی اهمیت دارد. آقای Jerry Sanders ، بناینگذار شرکت AMD همیشه معتقد است که در هرحال، نیاز مشتر ی بر فعالیت های شرکت اولویت دارد.

AMD 01
AMD 02
AMD 03

' شرکت Edifier '

متخصصین شرکت Edifier با تلاش بی وقفه سعی در تولید صدایی با کیفیتی متفاوت را دارند.

در بین تولید کنندگان اسپیکر ،Edifier به عنوان برند تولید کننده اسپیکری با توانای تولید صدا، با کیفیتی قابل رقابت در سطح بین المللی شناخته شده است.

هدف Edifier تولید اسپیکری با بالاترین حد کیفیت با قیمت های مناسب میباشد و تا کنون افتخارات زیادی در این ضمینه کسب نموده است. Edifier با بهره گیری از بهترین مواد اولیه از قبیل چوب طبیعی فن آوری شده در ساخت بدنه اسپیکر های خود به کمک طراحی مهندسی صدا، موفق به تولید صدایی شفاف، باکیفیتی متفاوت شده است.

Edifier 01
Edifier 02
Edifier 03
كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1402